ZAWODY WĘDKARSKIE NA ZBIORNIKU REJOWICE

Piotr Bęś został zwycięzcą Jesiennych Otwartych Zawodów Spinningowych z Łodzi. Zawodnik reprezentujący PZW AMUR Płoty, który był organizatorem rozgrywek, pokonał blisko 60 innych zawodników.

Jak zwykle Jesienne Otwarte Zawody Spinningowe z Łodzi Kola PZW AMUR Płoty, które odbyły się na zbiorniku wodnym Rejowice, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród pasjonatów wędkarstwa. Zmagania z łodzi rozpoczęły się o godz. 8:00. Zaraz po odprawie na przystani wędkarskiej w Kucerach blisko 60 zawodników rozpłynęło się na rozlewisku rzeki Regi. Na pierwsze złapane okazy nie trzeba było długo czekać. Pierwszy szczupak został złowiony już niecałe pół godziny od rozpoczęcia zawodów, a po kolejnej godzinie pierwszy zawodnik z kompletem dwóch ryb spłynął do mety.
Łącznie podczas zawodów udało się złapać 11 szczupaków, z czego największy miał 75,5 cm i jednego okonia o wymiarze 24 cm. Dla zwycięzców, a mowa tu o wszystkich, którzy złapali ryby, organizator przewidział nagrody. Za zdobycie pierwszego miejsca nagrodą był silnik elektryczny. Za następne miejsca były akcesoria wędkarskie oraz elektronarzędzia ufundowane przez sponsorów.