Opiekun Finansowy

Dane kontaktowe:
lukasz.makuch@tzskokska.pl

Stefczyk Finanse obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

OPIEKUN FINANSOWY
Miejsce pracy: Gryfice

Zadania:

- pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług
- dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych
- aktywna sprzedaż produktów finansowych
- udział w akcjach marketingowych
- sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
- wykształcenie średnie
- doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane w branży finansowej
- znajomość pakietu MS Office
- entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
- umiejętność rozwiązywania problemów
- umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
- komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjny system motywacyjny
- dofinansowanie do karty Multisport
- kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy oraz pakiet szkoleń rozwojowych
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres lukasz.makuch@tzskokska.pl